Догляд за собою — невід'ємна частина життя кожної людини, що поважає себе. Будь-то гусарські вуса, гладкобрита шкіра або модна триденна неголення, у всьому цьому допомагає нам бритва . Світ поділився на два протиборчі табори: тих чоловіків, які використовують звичайний верстат і тих, хто користується електробритвою. Сьогодні ми поговоримо про еліту бритв – електробритву.
Електробритва була і залишається затребуваним чоловічим аксесуаром. Років 20-30 тому електробритви були символом забезпеченості та спроможності. Сучасний світ зробив електробритву доступним та популярним продуктом. Досить багато чоловіків, які мають цих приладів кілька. Давайте розберемо тонкощі вибору електробритви.
Перш ніж приступити до процесу вибору бритв, необхідно визначиться, який тип гоління Вам краще: сухий або вологий. Більшість чоловіків віддають перевагу вологому способу гоління, хоча часом не здатні навіть пояснити такий вибір. Сухий принцип гоління вибирають, як правило, люди, які цінують свій час: вони голяться дорогою на роботу в машині, в офісі або відрядженні. Хоча, останнім часом все більше сегменту ринку займають бритви-гібриди, покликані задовольнити потреби чоловіків як у сухому, так і вологому голінні ( електробритва Breetex BR 1302 W « Titan » ).
За принципом дії розрізняють бритви роторні та сіткові електробритви . Сітчасті електробритви відокремлюють сіточками волосся і зрізають за допомогою вібруючих ножів. Роторні голять за допомогою головок, в яких розташовані рухомі ножі, що обертаються.
Зверніть увагу на кількість голок, що голять. Логіка проста – чим їх більше, тим якісніше відбувається процес гоління. Зустрічаються бритви з двома ( Електробритва Новий Харків НХ9525 "Спорт" , Breetex BR 4201 W " Standard flex " ), трьома ( Електробритва Новий Харків НХ8521 "Майстер" ), а іноді і більше головок. Особливою популярністю користуються бритви з головками, що плавають. Вони забезпечують чистіше гоління, тому що при цьому повторюють контури Вашої особи.
Бритви працюють від мережі та від акумулятора. Від мережі робота не відрізняється складністю порівняно з іншими побутовими приладами – ввімкнув у розетку та насолоджуйся. Але, зверніть увагу на акумулятор, який покликаний забезпечувати Вашу бритву енергією в мережі. Природно, що вище показник, то бритва довше зможе «триматися». Адже дорожній варіант бритви має бути розрахований на польові умови. Також врахуйте швидкість заряджання самого акумулятора. Ці величини сягаю 7-8 годин. Не зайвим буде наявність виходу на мережу як 220, так і 110 Вольт. При цьому бажано, щоб такий перехід був автоматичним ( електробритва Харків-7505 Automatic ). Якщо Ви використовуєте автомобіль у повсякденному житті, важливим доповненням буде наявність зарядки від автомобільного прикурювача.
Дуже потрібна функція для людей, які стежать за вусами, бородою, бакенбардами або люблять «легку» неголення – це тример. Розрізняють плаваючі, вбудовані, висувні та нерухомі тримери.
Вартість електробритви багато в чому залежить від наворотів, тобто додаткових можливостей. До них відносять захист від перезарядки, різні програми (режими) гоління, наявність системи очищення, дисплей із показом заряду батареї та режиму гоління.
Також на вартість впливає іменитість бренду, якість самої продукції та дизайн. Говорячи про дизайн необхідно відзначити, що рука маркетолога торкнулася і цього сегмента, тому ми можемо спостерігати оригінальні дизайнерські рішення під різні стилі, переваги, що робить вибір електробритви довшим, але приємнішим. Якщо раніше ми не надавали значення оформленню електробритв, то тепер зовнішній вигляд часом виграє у функціональності. Сьогодні на ринку приставлені такі лідери як Braun , Panasonic , Philips , Breetex і Новий Харків , а також безліч інших, що представляють широке поле для вибору на будь-який смак і гаманець. Справа за Вашим вибором, ЧОЛОВІКИ!