Оптовикам

Доброго дня!

    Раді вітати вас в інтернет-представництві єдиного в нашій країні виробника вітчизняних електробритв. Наша продукція вже давно користуються заслуженою популярністю і цінуватиметься не лише в нашій країні, а й за її межами. У нас побудовано успішну співпрацю з підприємцями України та Білорусії, Росії та Молдови, Прибалтики та Казахстану.

Наша робота заснована на співпраці як з великими оптовиками, так і з невеликими відділами магазинів у районних центрах. Наша мета - постійний розвиток як у плані продукції, так і представленості.


Якщо ви підприємець, який займається великим чи дрібним оптом, власник магазинів, відділів побутової техніки/електроніки, запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці. Для вас ми завжди готові надати найвичерпнішу та найповнішу інформацію стосовно всіх технічних характеристик виробів, провести грамотну консультацію щодо переваг та особливостей їх підбору та застосування, дати можливість повного повернення або часткового обміну продукції в рамках чинного законодавства України.


Зв'язатися з нами - просто, для цього достатньо написати на електронну пошту або зателефонувати за будь-яким телефоном.