Підказка для жінок при виборі електробритв

Підказка для жінок при виборі електробритв
При виборі електробритви в подарунок коханому необхідно звертати увагу на зручність у використанні та якість гоління. Це можна визначити за характеристиками приладу.


1. Для початку слід вибрати тип системи гоління.


Усі бритви діляться на роторні та сіткові. У бритв першого типу на робочій поверхні розташовані два або три круглі диски, які утворені вібруючими ножами, що забезпечує чисте гоління навіть при нерівномірній щетині. Але ця система не підходить для чоловіків з чутливою шкірою обличчя, таким краще купувати бритви з сітковою системою, в основі якої лежить дрібна сітка з лезами, що вібрують під нею. Сітка захоплює волосся, а леза збривають його.


2. Багатьом чоловікам подобається вологе гоління, що дозволяє використовувати лосьйони, креми та піни, які пом'якшують шкіру та знімають роздратування.


Таким потрібна електробритва з можливістю вологого гоління. А ви зможете регулярно дарувати чоловікові усі можливі косметичні засоби.


3. Наступна важлива характеристика – кількість голів для гоління. Залежно від моделі їхня кількість варіюються від 1 до 3.


Електробритви з великою кількістю головок забезпечують чистіше гоління, при цьому процес займає менше часу. Якщо хочете, щоб чоловік голився якнайшвидше, купуйте бритву з трьома головками, якщо хочете продовжити йому це задоволення або рослинність вкрай мізерна і не вимагає багато уваги, купуйте бритву з однією або двома головками.


4. Плавна рухливість плаваючих голів гоління дозволяє збривати волоски з усіх вигинів обличчя.


5. Обов'язковою складовою кожної електробритви повинен бути вбудований триммер.


Він буває висувний чи відкидний. Такий додатковий ніж необхідний для підстригання найдовшого волосся, експериментів із бородою, бакенбардами та вусами. Є він практично у всіх електробритв, але не забудьте перевірити конструкцію наскільки вона вам здається зручною.


6. Наступний споживчо цікавий аспект – система електроживлення.


Найчастіше можна зустріти бритви з подвійним способом живлення (від мережі/від акумулятора). Трапляються також моделі, що працюють тільки від акумулятора.


7. На вартість пристрою істотно впливає тип акумулятора.


У різних моделей зустрічаються: Ni-Cd (нікель-кадмієві), Ni-Mh (нікель-металогідридні) та Li-ion (літій-іонні) акумулятори. Бритви з Ni-Cd акумуляторами найдешевші, але заряджати їх доведеться кілька годин, а працювати прилад автономно зможе лише 30-40 хвилин. Ni-Mh акумулятор можна зарядити вже за годину, а бритва працюватиме від 40 до 70-80 хвилин. Для одного сеансу можна зарядити такі моделі лише за 3-5 хвилин. Найбільш дорогі прилади з літій-іонними акумуляторами, час зарядки яких порівняно з Ni-Mh акумуляторами, але час автономної роботи приладу значно більший. Особливістю Li-ion та Ni-Mh акумуляторів є відсутність ефекту пам'яті, тому для перезаряджання не треба чекати, коли батарея повністю розрядиться.


Якщо ви даруєте бритву домосіду, то можете заощадити на акумуляторі, якщо ж чоловікові не сидиться на місці і не відомо, де йому доведеться голитися вранці чи ввечері, то купіть прилад, яким можна користуватися в будь-якому місці - у лісі чи готелі, в машині або у поїзді.


8. Для мандрівників по світу важливий діапазон напруги в мережі, тому що стандарти в різних країнах різні.


У деяких дорогих моделях бритв трапляється також можливість зарядки або роботи від мережі низької напруги автомобіля або катера. Для цього потрібний додатковий адаптер.


Загалом вибір бритви   — справа тонка, але не дуже складна. Тим більше, з нашим журналом. Адже можна просто мило запитати в нього — яка бритва з описаних в огляді особливо сподобалася, і сміливо купувати вибраний ним прилад.
0
739
11.03.2019
Відгуків: 0

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_email