Любителям небезпечних бритв

Любителям небезпечних бритв

У виробництві небезпечних бритв зазвичай використовується вуглецева або нержавіюча сталь.

Бритва з вуглецевої сталі має досить м'яку ріжучу кромку, що добре для шкіри, але погано для самої бритви - вона швидше тупіє. Така сталь зазвичай краща, оскільки своєчасний уважний догляд і регулярна правка на ремені з пастою дозволять бритві прослужити довше, ніж можна собі уявити.

  При покупці бритви з нержавіючої сталі варто відзначити її позитивні якості. Нержавіюча сталь менш вибаглива у догляді, повільніше приходить у непридатність за відсутності регулярної правки. Ріжуча кромка твердіша, що не дуже добре для поверхневих нерівностей чутливої шкіри.

Проте, бритва - це столовий предмет (як ложка чи виделка). Якщо провести експеримент і покласти бритву з нержавіючої сталі у воду на пару днів, отримаємо іржавий шматок металу. Не варто також відчувати ріжучі властивості бритви на папері, шкірі, ганчірці та інших матеріалах - це може призвести до сильної деформації ріжучої кромки.

Підбираючи побоювання, зверніть увагу на ширину леза та його увігнутість. Для початківця любителя побоювання оптимальним варіантом є ширина від 4/8 до 6/8 дюйма, а також максимальна увігнутість - 1/1. Такі параметри надають ріжучому краю леза краще поєднання твердості з податливістю. Це важливо для початківця, коли "рука ще не знайшла" той самий кут, під яким найкраще зрізається волосся саме у цієї людини в різних зонах обличчя.

Далі вибір побоювання спирається лише на кількість грошових знаків, які Ви готові витратити. Бритви з однаковими параметрами (вид сталі, ширина, увігнутість) за 1500 і 7000 рублів практично однакові при голінні. Різниця лише у матеріалі ручки та художньому оформленні всієї бритви (позолота, хімічне травлення, написи та логотипи). Можливі й деякі незначні відмінності у складі сталі, але виробники не вказують якісь конкретно.

Щоб надовго зберегти всі початкові якості побоювання, рекомендується регулярно правити її на ремені. Робити це слід перед кожним голінням. У жодному разі не відразу після гоління! Це може сильно і вкрай негативно вплинути на край леза.

Ремінь слід вибирати той, який, як Вам здається, буде зручнішим у використанні. Деякі ремені з дерев'яною ручкою можна регулювати – залежно від того, яка сила натягу зручніша. Підвісний ремінь не закріплений жорстко, і його натяг можна регулювати безпосередньо в процесі редагування - такі ремені рекомендують купувати виробники.

Існує 2 види шкіри ременів для виправлення - волов'я та юфть. Юфт більш м'яка, що позитивно відбивається на якості виправлення.

Нанесення пасти не є обов'язковим, але рекомендується виробниками небезпечних бритв. Ідеальним варіантом для регулярної редагування є нанесення пасти в тюбику з жовтою смужкою. Вона не тільки покращує якість виправлення, але й доглядає поверхню шкіри ременя, продовжуючи тим самим термін його служби. В якості альтернативи цій пасті можна придбати пасту в білому тюбику або чорний олівець пастовий (комплектується з червоним пастовим олівцем). Одного нанесення пасти зазвичай вистачає більше, ніж на півроку. А одного тюбика – більш ніж на рік-півтора.

Багато людей вважають, що горезвісний верстат типу Джиллетт можна замінити побоюванням. Повірте, це негаразд! Адже для того, щоб навчитися чисто голитися небезпечною бритвою, потрібне пекельне терпіння і багато годин, витрачених на тренування, часто з порізами і роздратуванням шкіри. Особливо важко, як правило, доводиться чоловікам із жорстким волоссям на обличчі.

0
1044
06.03.2019
Відгуків: 0

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
icon_viber icon_teleg icon_whatsapp icon_email